Okręgowe Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnobrzegu, Rzeszowie, Krośnie oraz w Przemyślu

✅ Pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości od sprawców przestępstw wspierają w ratowaniu zdrowia i życia strażaków ochotników, którzy otrzymali już prawie 160 mln zł na zakup nowoczesnego sprzętu. Środki te ratują również pacjentów w ponad 120 szpitalach w całej Polsce, do których trafił sprzęt medyczny wart 35 mln zł. Będą ratować pogrążonych w śpiączce chorych w utworzonej przez Fundacje Ewy Błaszczyk klinice „Budzik” dla dorosłych, na której budowę Fundusz Sprawiedliwości przeznaczył 37 mln zł, natomiast na walkę z koronawirusem Fundusz przekazał kwotę 25 mln złotych.

🛡 Projekt „Razem Bezpieczniej 2” to pomoc realizowana w zakresie wsparcia prawnego i psychologicznego, a także finansowego dotyczącego m.in. pokrywania kosztów zakupu odzieży i środków czystości, opłacenia noclegu w bezpiecznym miejscu, pokrywania kosztów zakupu leków czy finansowania do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

👪💜 Okręgowe Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnobrzegu, Rzeszowie, Krośnie oraz w Przemyślu będą świadczyły pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym, a także świadkom przestępstw i osobom im najbliższym.

👉 Żadnych zbędnych formalności❗👉 Pomoc świadczona jest bezpłatne❗👉 Wsparcie niezwłocznie po przestępstwie, bez oczekiwania na wyrok sądu❗

Pamiętamy o potrzebujących❗

Poprzedni INFOR.pl: Kary za niektóre przestępstwa będą wyższe

Znajdziesz mnie:

Al. T. Rejtana 21, 35-303 Rzeszów

Bądźmy w kontakcie!

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze wiadomości oraz zaproszenia.

KM © 2022. All Rights Reserved